Hotline: +420 730 175 651

Viac o nás

Zásielky B2B vozíme medzi Českom a Slovenskom už od roku 2009. Ako prví sme teda predstavili expresnú kuriérnu službu, ktorá umožňuje prepravu tovaru z ľubovoľného miesta v ČR kdekoľvek na Slovensko do 24 hodín. Samozrejmosťou je ponuka rovnakých služieb naspäť do Česka.

 

Veľký dôraz kladieme na prepravu B2B s pravidelným časovým dodaním. Našou špecializáciou je preprava balíkov malých rozmerov, ktoré vieme doručiť aj na dobierku. Nie sme však obmedzení len na prepravu balíkov, zaistíme tiež dopravu paletového tovaru.

Objednajte si nás pohodlne online pomocou systému ORDERIT 

S naším pohodlným systémom si prepravu objednáte odkiaľkoľvek. Naša kuriérna služba prijíma objednávky každý deň až do 20:00. Objednávky jednoducho zadáte ručne a môžete ich aj exportovať z klientského systému pre e-komerciuZaistíme zoznam vašich opakovaných odberateľov rýchlym prevodom z vašej databázy. Prispôsobíme sa vášmu systému e-komercie. Môžete využívať svoje identifikátory, čiarové a QR kódy.


S nami máte prehľad

Napriek tomu, že denne prepravíme viac ako tisíc balíkov, osobný prístup k zákazníkom je našou prioritou. S nami vždy viete, na čom ste. Stará sa o vás pridelený pracovník, ktorý presne pozná vaše požiadavky a preferencie. Môžeme tak plniť i neštandardné priania klientov. Individuálne tiež pristupujeme k tvorbe cien.

O kvalite našich služieb svedčí fakt, že s nami zostávajú takmer všetci klienti, ktorí s nami spolupracovali už v dobe nášho vzniku. Rada spokojných zákazníkov sa nám však neustále darí rozširovať. Pozrite si krátky zoznam našich referencií.

Chcete vedieť viac? Ozvite sa!